grand.LT
Anekdotai, žaidimai, paveikslėliai, sudoku ir kt.

Horoskopai

Šios dienos horoskopas (2019-02-24)

Gali būti įdomu: horoskopas su humoru
AvinasAvinas
Pasyvus metas: darbai gali sustoti, o asmeninė iniciatyva užgesti. Jeigu turite galimybių atidėti visus reikalus rytdienai, taip ir padarykite.
TaurasTauras
Palanki diena svarbiems reikalams tvarkyti bei romantiškiems pasimatymams.
DvyniaiDvyniai
Verta sisteminti nuveiktus darbus, gautą informaciją, ieškoti savo veiklos trūkumų bei būdų jiems ištaisyti. Dėl smulkmenų nesinervinkite, labiau pasaugokite savo ramybę ir sveikatą.
VėžysVėžys
Palanki diena susitarimams. Šiandien svarbu parodyti daugiau dėmesio artimiesiems, sutuoktiniui: sulauksite gero atgarsio.
LiūtasLiūtas
Nerami diena: tai emociškai sudėtingas metas, bet tinkamas tvarkyti skolų reikalus. Kad ir kas nutiktų, būtina tvardytis, kitaip galite susipykti su savo vaikais ar antrąja puse, mylimu žmogumi. Pasistenkite sąmoningai atsiriboti nuo blogų minčių, nemalonių žmonių, siekite suteikti sau daugiau džiaugsmo.
MergelėMergelė
Tai palankus metas susitikti su žmonėmis iš toli, viešnagėms.
SvarstyklėsSvarstyklės
Sunkokas laikas: jums teks labai susitelkti, kad pasiektumėte savo tikslus. Kad liktumėte patenkinti diena, imkitės tik svarbiausių reikalų ir nepriekaištaukite mylimam žmogui.
SkorpionasSkorpionas
Palanku kreiptis pagalbos, patarimo, paramos.
ŠaulysŠaulys
Nekokia diena: senos problemos su sutuoktiniu ar mylimu žmogumi gali atsinaujinti. Šiandien patartina daugiau ilsėtis ir bendrauti tik su bičiuliais, nesiaiškinti santykių su mylimaisiais.
OžiaragisOžiaragis
Imkitės to, kas anksčiau nepavyko ar dėl kitokių priežasčių buvo atidėta: pavyks reikalus sutvarkyti gana greitai, tik būkite kiek lankstesni bei tolerantiškesni bendraudami.
VandenisVandenis
Nebūkite atlapaširdžiai, nei tvarkydami reikalus, nei meilės srityje. Būtinai tarkitės su artimaisiais finansiniu klausimu: jums gali pritrūkti įžvalgumo, atsargumo.
ŽuvysŽuvys
Atidžiau įsiklausykite, ką kalbate mylimam žmogui, sutuoktiniui ar savo veiklos partneriui: susimąstykite, ką apie juos galvojate, kaip priimate iš jų gautus patarimus, pamokymus.

© vytautus.com