grand.LT
Anekdotai, žaidimai, paveikslėliai, sudoku ir kt.

Horoskopai

Šios dienos horoskopas (2019-07-19)

Gali būti įdomu: horoskopas su humoru
AvinasAvinas
Stigs atidos, blaivumo, nuoseklumo. Nepasiduokite liūdesiui, kaip ir pirmam impulsui, tačiau ir nebrandinkite vilčių: tai ne visai malonių staigmenų metas. Svarbesnius reikalus atidėkite kitai savaitei.
TaurasTauras
Nevarginkite savęs bendravimu, ypač su valdininkais, vadovybe ar žmonėmis iš toli, nepriimkite atsakingų sprendimų. Venkite ginčų su sutuoktiniu: tai gali virsti pavojingu konfliktu. Tikėtinos problemos per įtakingus asmenis ar užsieniečius.
DvyniaiDvyniai
Neverta kur nors skubėti, juolab tvarkyti svarbių reikalų. Darbe kuo atidžiau atlikite savo užduotis: didesnė profesinių nesėkmių tikimybė. Galite nukentėti ir nuo vadovų nemalonės. Saugokitės sukčių, paskalų nešiotojų, vagišių.
VėžysVėžys
Pasisekė atostogaujantiems, nes gerai dirbti nebus lengva: stigs atidos, teisingos informacijos, koordinuotų veiksmų su partneriais, tiesiog sėkmės, o reikalaujama iš jūsų bus daug. Tiek aplinkiniai, tiek vadovas gali klaidingai vertinti jūsų elgesį.
LiūtasLiūtas
Geriausia šiandien ramiai pabūti namuose, daugiau šilto dėmesio skiriant artimiesiems. Tai apgaulingas, sunkus, pavojingas metas, kai atsitrenkiama į nenumatytas, nelogiškas kliūtis, kai patiri nepelnytą bausmę, pažeminimą...
MergelėMergelė
Kritinis laikas: pavojaus nejausite ir optimizmo ideologija nepasiteisins, tad nepervertinkite savo galimybių. Deja, dabartinės pastangos gali atnešti priešingų rezultatų.
SvarstyklėsSvarstyklės
Būkite apdairūs bendraudami, dirbdami su informacija, ką nors remontuodami, tvarkydamiesi. Nepalankus laikas pinigus skolinti, investuoti. Gresia nuostoliai, priverstinės išlaidos.
SkorpionasSkorpionas
Sunki diena, kai tuščia laukti teisybės, kvaila ką nors planuoti, pasikliauti draugiška pagalba: nenorėkite būti išgirsti ir įvertinti.
ŠaulysŠaulys
Sudėtingas, įtemptas metas, kai geriausia palikti visus reikalus, atidėti darbus ir ilsėtis: bet kokiu atveju vargu ar padarysite tai, ką suplanavote. Saugokitės vagių ir kontrolierių. Geras laikas tolimoms kelionėms.
OžiaragisOžiaragis
Nerizikuokite savo sveikata ir gerove. Svarbių reikalų patartina netvarkyti, į keliones nevykti, į svečius nevaikščioti. Nepalankus laikas pasirašyti reikšmingus dokumentus.
VandenisVandenis
Nesitikėkite, kad dabartines problemas pavyks išspręsti greitai ir lengvai. Gali kilti konfliktų namuose ir darbe. Pasaugokite savo darbo vietą.
ŽuvysŽuvys
Nepalankus laikas ką nors keisti, nepasiduokite pirmam impulsui ir nepraraskite savitvardos. Jūsų agresyvumas išaugs, tad būkite atidūs, kad nesusipyktumėte su artimaisiais, sutuoktiniu, dalykiniais partneriais, draugais. Venkite patarinėti, mokyti.

© vytautus.com