grand.LT
Anekdotai, žaidimai, paveikslėliai, sudoku ir kt.

Horoskopai

Šios dienos horoskopas (2019-09-16)

Gali būti įdomu: horoskopas su humoru
AvinasAvinas
Ši diena palanki ramiems užsiėmimams, menui, tingiam mėgavimuisi jūros vaizdu ir pan. Leiskite sau atsipalaiduoti ir nejauskite dėl to sąžinės graužaties.
TaurasTauras
Būsite emociškai jautrūs ir kūrybingi. Regis, nesitversite kailyje, kaip norėsis naujų įspūdžių ir patirčių. Galite išmėginti save, keistis ir keisti savo aplinką.
DvyniaiDvyniai
Šiandien galite truputį pasistūmėti pirmyn verslo srityje arba kurdami asmeninį komfortą. Turbūt kils įdomių ir naudingų idėjų. Regis, gerų patarimų sulauksite iš įtakingo ar turtingo pažįstamo.
VėžysVėžys
Šiandien puikiai susivoksite situacijose, nebus kliūčių susitarti dėl aktualių dalykų, deramai sutvarkyti svarbius reikalus, pristatyti straipsnį ar kt. Galima nauda iš komercijos, nuomos.
LiūtasLiūtas
Norėsite ramybės, būsite nepatenkinti, jei kiti žmonės įkyriai lįs į akis, reikalaus daug dėmesio. Pernelyg neišlaidaukite namiškių poreikiams. Įsitikinkite, kad jų norai nėra tušti ir beverčiai.
MergelėMergelė
Daugės sportinio azarto, polėkio, kūrybinio įkvėpimo, pramogų bei atsipalaidavimo. Galbūt pajusite, kad jus mėgina į savo gelmę įsukti aistrų sūkurys.
SvarstyklėsSvarstyklės
Darbe turėtų sektis gana gerai. Galimas pasiūlymas dėl geresnio darbo, derybos dėl atlygio ar pan. Kita vertus, visko norėsis pasiekti be pastangų ar minimaliai dirbant. Jausite, kad senka energijos atsargos, trūksta poilsio. Tausokite sveikatą.
SkorpionasSkorpionas
Gali būti, kad pasijusite atakuojami neabejingai nusiteikusių veikėjų. Regis, ir jums norėsis dalytis meile, keistis naudingais patarimais. O jeigu laukiate, kad kažkas išsispręstų savaime, tai bent jau neužkirskite kelio sėkmei.
ŠaulysŠaulys
Šiandien palanku tvarkyti finansinius reikalus, įvairius dokumentus. Gali pavykti susitarti dėl investicijos, kreditavimo, atgauti skolą ar pan. Pravartu ieškoti rėmėjų.
OžiaragisOžiaragis
Rimtai apsvarstykite su galimomis permainomis susijusius siūlymus. Rezultatas turėtų nenuvilti. Sulauksite malonaus dėmesio iš nepažįstamo asmens. Galite gauti žinią iš užsienio arba ruoštis į kelionę, renginį.
VandenisVandenis
Diena sėkminga dalykinei veiklai. Visa galva pasinersite į kasdienybės verpetą. Šiandieniniai planai, norai turėtų būti perspektyvūs, jei tik sugebėsite juos įgyvendinti. Pokalbiai su įtakingais veikėjais nenueis perniek.
ŽuvysŽuvys
Seksis organizuoti, plėsti visuomeninius ryšius. Gali atsinaujinti pažintis su dominančiu asmeniu. Galite sulaukti reikalingos pagalbos ir padrąsinimų. Regis, pavyks išspręsti rimtą problemą.

© vytautus.com