grand.LT
Anekdotai, žaidimai, paveikslėliai, sudoku ir kt.

Horoskopai

Šios dienos horoskopas (2022-01-18)

Gali būti įdomu: horoskopas su humoru
AvinasAvinas
Šiandien labai svarbu mokėti prisiderinti prie šeimos narių bei neleisti keroti saviems kompleksams, ydoms. Stenkitės, visų pirma, įveikti tai, kas jums trukdo iš vidaus.
TaurasTauras
Aktyvi, kūrybinga diena. Norėsis meilės ir pramogų. Galite gauti intriguojamą žinutę iš jumis susidomėjusio asmens. Galbūt kils rūpesčių dėl augančios kartos.
DvyniaiDvyniai
Šiandien galimi pokyčiai darbe arba individualiuose profesiniuose siekimuose. Pirmiausia verta užsiimti tuo, kas neatlikta, nors jau turėtų būti padaryta.
VėžysVėžys
Aktualūs bus partnerystės klausimai. Derėtų būti santūresniems, nedalinti neapgalvotų pažadų, nešvaistyti pinigų. Dėl rimtų problemų nevenkite pasitarti su tais, kurie galėtų jums padėti, patarti.
LiūtasLiūtas
Nuoširdžiai pasidomėkite vaikų, namiškių reikalais bei problemomis, stenkitės siekti tarpusavio supratimo. Labiau žvelkite į esmę, o ne į detales. Venkite abejotinų įsipareigojimų, aferų.
MergelėMergelė
Mokslo, teisiniai reikalai, dalykinio projekto sudarymas arba perdarymas gali pareikalauti nemažų pastangų. Bet koks netikslumas bus ryškiai pastebimas. Derėtų ramiai apgalvoti planus.
SvarstyklėsSvarstyklės
Tikriausiai susitiksite su įtakingu asmeniu, kalbėsite apie naujas darbo ir uždarbio galimybes, verslo projektus. Peržiūrėkite svarbius dokumentus – galbūt ką nors reikia pratęsti arba anuliuoti.
SkorpionasSkorpionas
Jums nestigs humoro jausmo ir geros draugijos. Galbūt vyksite į renginį, konkursą, forumą. Labai nustebinti gali verslo partneris, draugas, gerbėjas, tik neaišku, ar maloniai.
ŠaulysŠaulys
Didelė tikimybė, kad patirtis ir išmintis padės jums surasti išeitį iš keblios situacijos. Pasitraukite į šešėlį, kuo toliau nuo šurmulio, intrigų. Gana lengvai pažeidžiama bus jūsų sveikata. Nepiktnaudžiaukite vaistais, svaigalais.
OžiaragisOžiaragis
Nepraraskite pareigos jausmo, net jei nesijausite deramai vertinami. Aplaidumas, neatidumas gali labai pakenkti. Dėl nesuprantamų priežasčių pažįstamas žmogus gali iškrėsti jums kiaulystę.
VandenisVandenis
Tikriausiai dienos situacija vers jus imtis piniginių, turtinių reikalų. Galbūt tvirtinsite sandorius. Venkite priimti abejotinais ketinimais siūlomą pagalbą, dovanas, pinigus. Tai gali įnešti painiavos.
ŽuvysŽuvys
Nusimato ilgai planuotas susitikimas su asmeniu, galinčiu padėti įgyvendinti jūsų sumanymus. Įsiklausykite į pokalbio potekstę, tai labai svarbu. Netyčia galite suklaidinti savo pašnekovą arba patys apsigauti.

© vytautus.com