grand.LT
Anekdotai, žaidimai, paveikslėliai, sudoku ir kt.

Horoskopai

Šios dienos horoskopas (2018-12-11)

Gali būti įdomu: horoskopas su humoru
AvinasAvinas
Geras laikas keisti įvykius į juos tiesiogiai nesikišant. Svarbius reikalus tvarkykite per draugus, tarpininkus.
TaurasTauras
Šiandien palankesnis metas veikti per neoficialius kanalus: renkite dirvą būsimai sėkmei. Kvieskitės į pagalbą draugus. Dažniau atsipalaiduokite.
DvyniaiDvyniai
Pakaks erdvės bei laiko reikalingam manevrui, tik nieko nesupaprastinkite. Jūsų elgesys turi būti ne tik lankstus, bet ir nenuspėjamas, ypač jūsų konkurentams, priešams.
VėžysVėžys
Neišsigąskite, jei kas prikiš senus neįvykdytus įsipareigojimus, staiga aptiks nuslėptų dalykų jūsų veikloje. Palanku tvarkyti konfidencialius finansinius reikalus.
LiūtasLiūtas
Įtemptas laikas. Jei reikia išsiaiškinti silpniausią savo veiklos vietą, jei norite suvokti, kur artimiausiu metu reikėtų tikėtis problemų, gilinkitės į naują informaciją, savo nuojautas.
MergelėMergelė
Gera proga aiškintis jums svarbias paslaptis bei konfidencialius reikalus. Gerai užsiimti namais, šeima. Nevertėtų imtis jokių ryžtingų ar pavojingų veiksmų.
SvarstyklėsSvarstyklės
Jei jūsų intuicija puiki, imkitės tvarkyti svarbių reikalų, spręsti skolų problemų. Reikalai pajudės sparčiau, bet rutuliosis kiek kitaip, nei planavote. Vis dėlto pasiruoškite perimti iniciatyvą į savo rankas.
SkorpionasSkorpionas
Nebijokite iššūkių darbe, priimkite pasiūlymus, net jei jie pasirodys itin drąsūs. Kurkite naujus planus: per šį mėnesį daug kas naudingai keisis, išgirsite įvairių pasiūlymų.
ŠaulysŠaulys
Mokėkite nusileisti, susitarti: agresyvumas šiandien neveiksmingas. Aplinkybės kol kas klostosi taip, kad jūsų priešai (partneriai irgi) už jus stipresni. Diena gera deryboms, ir ne tik darbe.
OžiaragisOžiaragis
Sudėtingas laikas, tik nereikėtų nusiminti ir rankų nuleisti: per kelias dienas nuo sekmadienio viskas išsispręs. Tiesiog atidėkite reikalus, kurie kol kas nesusitvarko, atsisakykite aiškintis santykius ir dėl ko nors nervintis.
VandenisVandenis
Galbūt esate be priežasties nuliūdę, sunerimę? Viskas kiek geriau, nei manote! Tai sėkminga diena: nestigs sumanumo, tad išspręsite painius reikalus. Vis dėlto bus svarbu neskubėti ir nesižavėti avantiūristiškais planais.
ŽuvysŽuvys
Imkitės jums siūlomų (kraunamų) darbų. Tai atneš daug naudos bei pripažinimą. Jūsų atsidavimas ar net sąžiningumas gali būti tikrinamas. Likite nuoširdūs artimiesiems, venkite ginčų: jie kartais kai ką supranta geriau už jus.

© vytautus.com