grand.LT
Anekdotai, žaidimai, paveikslėliai, sudoku ir kt.

Horoskopai

Šios dienos horoskopas (2019-01-16)

Gali būti įdomu: horoskopas su humoru
AvinasAvinas
Tikėkite savimi, savo likimu, įveikite abejones. Užsiimkite labiau savimi, savo reikalais. Moterims gera diena pasirūpinti savo išvaizda, grožiu. Puikus laikas romantiškoms pažintims ir susitikimams.
TaurasTauras
Pakaks ir nedidelių pastangų, kad pakreiptumėte reikalus darbe ar santykius patinkančiu asmeniu, artimaisiais reikiama linkme, tiesa, tam palankiausias metas iki vidurdienio. Galite įgyti įtakingų gerbėjų, rėmėjų. Puiki diena laisvų, kūrybinių profesijų atstovams.
DvyniaiDvyniai
Itin atidžiai vertinkite šios dienos susitikimus, užmegztas pažintis, gautus pasiūlymus ir išgirstus patarimus. Tai geras laikas su partneriais aptarti reikalus, taip pat ieškoti naujų partnerių, rėmėjų.
VėžysVėžys
Problemų nepatirsite, jei vykdysite šeimos valią, vengsite darbe išsišokti, būkite kuklesni, kantresni. Palankus metas organizmui valyti, imtis iškrovos dietos. Beje, jūsų skrandis gali tapti labiau jautrus, tad verta pamąstyti apie lengviau virškinimą, labiau priimtiną jūsų organizmui maistą.
LiūtasLiūtas
Likimas rengia malonių staigmenų: tai meilės, kūrybinės sėkmės metas. Lengvai pelnysite aplinkinių pripažinimą, tik pasistenkite būti malonesni, nuoširdesni, paslaugesni. Beje, atsiras įtakingų užtarėjų, kurie jumis irgi pasirūpins. Daugiau bendraukite su vaikais. Vakaras palankus romantiškiems pasimatymams.
MergelėMergelė
Nebloga proga pagerinti santykius su kolegomis, vadovu – nebijokite būti nuoširdūs, padirbėti už „ačiū“. Geras laikas sveikatai pasitikrinti. Palanku rinktis dietą.
SvarstyklėsSvarstyklės
Mylimas žmogus, artimieji, sutuoktinis jus supras ir parems, skirkite jiems esminį dėmesį. Rinkitės ir dalykinius partnerius, aptarinėkite su dabartiniais veiklos plėtimo perspektyvas. Nors sėkme nelabai tikite, jums pasiseks.
SkorpionasSkorpionas
Viskas geriau, nei atrodo, tiesiog esate pernelyg jautrūs. Tiesa, tik nusiraminus, įveikus vidinę krizę pavyks rasti išeitį sprendžiant reikalus. Būkite atlaidesni sutuoktiniui.
ŠaulysŠaulys
Kad ir ko imsitės, būtinai turite atsižvelgti į sutuoktinio, šeimos narių (ypač tėvų) nuomonę. Romantiškos pažintys, užsimezgusios po pietų, suteiks daug gero, padarys jus laimingesnius ir išmintingesnius.
OžiaragisOžiaragis
Gali stigti romantiškos nuotaikos, vis dėlto pernelyg darbe neužsibūkite, skirkite daugiau laiko tiems, kurie jus myli. Finansiniai, dalykiniai pasiūlymai, gauti iki vidurdienio, bus itin naudingi. Vakarą skirkite tėvams, seneliams.
VandenisVandenis
Mažiau planuokite: nauda, pripažinimas bus kiek kitokie, nei manėte, tačiau rezultatais liksite patenkinti. Smagesnė antra dienos pusė. Ryte gali tekti atsisakyti ankstesnių ketinimų ir užsiimti tuo, kuo visai nesinori, tiesa, rezultatai bus puikūs ir viršys jūsų lūkesčius.
ŽuvysŽuvys
Tinka prašyti konfidencialios paramos, užtarimo, ieškoti pinigų butui ar namui įsigyti. Jums gali atskleisti jausmus asmuo, seniai jus įsimylėjęs. Tai laikas, kai užsimezga slapti romantiški santykiai.

© vytautus.com