grand.LT
Anekdotai, žaidimai, paveikslėliai, sudoku ir kt.

Horoskopai

Šios dienos horoskopas (2021-06-19)

Gali būti įdomu: horoskopas su humoru
AvinasAvinas
Bet kokioje veikloje, kurios šiandien imsitės, būsite aktyvūs, darbingi. Tikriausiai pavyks padaryti norimą įspūdį. Neatsiginsite norinčių su jumis pabendrauti, pasitarti, o gali ir susipažinti artimiau.
TaurasTauras
Tuščių iliuzijų diena. Lengva ir patiems apsigauti, ir kitus suklaidinti. Pasistenkite neįkyrėti tiems, kuriems jūsų draugija nelabai reikalinga.
DvyniaiDvyniai
Šiandien gerą nuotaiką turėsite susikurti patys. Kaupkite pozityvią energiją, pasidžiaukite tuo, ką turite, o ne atvirkščiai. Visame kame remkitės sveiku protu, o ne ambicijomis.
VėžysVėžys
Galimi įvykiai, sprendimai, susiję su nekilnojamuoju turtu, nuoma, tiekimu, prekyba. Verslo partneriai gali gundyti jus investuoti į naują veiklą. Tai vers nerimauti. Visgi jums turėtų pavykti labiau sukonkretinti planus, tikslus.
LiūtasLiūtas
Įvykę susitikimai, gauta informacija gali būti reikšmingi, todėl nieko nepraleiskite pro ausis. Ir iš jūsų gali būti pareikalauta atviresnės pozicijos, nuomonės išsakymo ar pan.
MergelėMergelė
Gana nerami diena. Nesitikėkite jaukaus atsipalaidavimo, nes kas nors būtinai pabaksnos pirštu į nepadarytus darbus ar jūsų silpnybes. Neatidėliokite tų nemalonių reikalų, kuriuos privalote išspręsti.
SvarstyklėsSvarstyklės
Šiandien gerai pasirodyti jums padės kūrybiškas požiūris ir nuoširdžiai rodomas dėmesys, subtilus humoro jausmas. Tik pasistenkite atsispirti netikėtoms pagundoms, aistroms ir labiau prižiūrėkite savo atžalas.
SkorpionasSkorpionas
Reikės pasistengti laiku atlikti suplanuotus darbus. Būsite linkę skirti lėšų asmeninio įvaizdžio tobulinimui. Nerimą gali sukelti kai kurie sveikatos sutrikimo simptomai ar išvaizdos pokyčiai.
ŠaulysŠaulys
Rytas turėtų būti protingesnis už vakarą: labiau jausite perspektyvą, būsite išmintingesni. Įdienojus daugės įtampos. Nerimą kels konkurentų, oponentų elgesys.
OžiaragisOžiaragis
Diena bus emociškai įtempta. Žmonės, kuriems esate įsipareigoję ar skolingi, tikriausiai pageidaus to, kas jiems priklauso, arba darbe bus pareikalauta svarių kokios nors veiklos rezultatų.
VandenisVandenis
Svarbi diena tiems, kurie turi planų išvykti į užsienį ar pradėti bendrą veiklą su užsieniečiais. Netikėtas pasiūlymas gali priversti jus keisti planus. Galbūt pradėsite ruoštis kelionei, reformai, profesinei permainai ar pan.
ŽuvysŽuvys
Diena prasidės nuo skubėjimo tvarkant įvairius reikalus. Valios, energijos ir užsispyrimo turėtų padaugėti. Ypač uoliai dirbsite, jei jusite jus stebintį svarbaus asmens žvilgsnį, kuris gali lemti tam tikrą permainą.

© vytautus.com