grand.LT
Anekdotai, žaidimai, paveikslėliai, sudoku ir kt.

Horoskopai

Šios dienos horoskopas (2019-03-25)

Gali būti įdomu: horoskopas su humoru
AvinasAvinas
Mažiau kalbų. Kitaip šnekant, jei įtarsite, kad niekuo negalite žmogui padėti, tuščiai nesuteikite vilties. Neskubėkite įsipareigoti: vėliau galite būti šantažuojami šiandien išsprūdusiu pažadu.
TaurasTauras
Nepalankus metas: nereikia nurodinėti, ko nors reikalauti. Stenkitės elgtis kukliau, neprovokuokite viršesnių ar vyresnių asmenų agresijos, atvirkščiai – stenkitės įgyti jus kritikuojančių asmenų pasitikėjimą bei paramą. Nekurkite jokių ilgalaikių planų.
DvyniaiDvyniai
Sąlygiškai sėkmingas laikas, kai verta spręsti opius klausimus. Vakarą skirkite vaikams, žmogui, kurį mylite.
VėžysVėžys
Tikėtini nesklandumai tiek darbe, tie namie, mat susinervinsite dėl menkniekio, o paskui jau – nemalonumų virtinė. Tad nuo ryto nusiteikite ramiai: juk gyvename netobulame pasaulyje, tad čia negali būti viskas sklandu.
LiūtasLiūtas
Tinka bendrauti su jums svarbiais žmonėmis, ieškoti partnerių, tartis, derėtis. Beje, nesugalvokite vakare kategoriškai pasikalbėti su sutuoktiniu apie jūsų santykius, tai gali būti pabaigos pradžia.
MergelėMergelė
Bus svarbu nesusitapatinti su rūpesčiais, kurie iš tiesų ne jūsų: kiekvienas turi dirbti savo darbą. Mažiau jaudinkitės dėl kitų, pakaks, jei gerai atliksite savo pareigas.
SvarstyklėsSvarstyklės
Naudingas metas tiems, kurie žino, kada sustoti, t.y. nepasiduoda azartui. Turite būti atsargesni kurdami planus, su partneriais, taip pat sutuoktiniu, mylimu žmogumi aptardami bendras perspektyvas.
SkorpionasSkorpionas
Geriau nerizikuoti savo reputacija, įtaka, turima padėtimi bei darbu. Nenorėkite nieko pergudrauti. Vakare verta susitikti su tais draugais, kurie jus palaiko, yra jūsų bendraminčiai: jums reikės pailsėti nuo dienos ginčų.
ŠaulysŠaulys
Svarbius reikalus aptarkite su draugais, jų kritiškos pastabos padės neprarasti realumo jausmo. Nepraleiskite progos stiprinti draugiškus, partneriškus ryšius, jie bus stabilūs.
OžiaragisOžiaragis
Mokėkite laukti sau palankios akimirkos, nesikarščiuokite ir nesinervinkite be reikalo, tyla bus veiksmingiausias argumentas.
VandenisVandenis
Pasistenkite daugiau nuveikti, energijos pakaks. Nepalikite skubių reikalų kitai savaitei, jie gali kuriam laikui įstrigti.
ŽuvysŽuvys
Prieštaringas laikas, nekurkite finansinių planų, taip pat venkite įsipareigoti finansiniuose dalykuose. Nepalanku skolintis iš aplinkinių ar imti kredito. Būkite atsargesni kelyje: galimi netikėtumai.

© vytautus.com