grand.LT
Anekdotai, žaidimai, paveikslėliai, sudoku ir kt.

Horoskopai

Šios dienos horoskopas (2020-02-27)

Gali būti įdomu: horoskopas su humoru
AvinasAvinas
Galite nemažai nuveikti, pasitelkę reikalingas žinias ir naujausią informaciją. Seksis semtis išminties iš gilių šaltinių. Kita vertus, bus daugiau saviapgaulės, klastų, tad prireiks apdairumo, racionalumo.
TaurasTauras
Iš pat ryto būsite nusiteikę kažkaip neramiai, azartiškai. Norėsis nuotykių, lengvų pergalių. Vargu ar jums tai pavyks. O problemų galite prisidaryti akimirksniu. Gera iškalba, protinis nuovokumas turės lemiamą reikšmę, jeigu mėginate įsidarbinti.
DvyniaiDvyniai
Šiandien galite nemažai nuveikti. Gali būti, kad sugrįšite prie nebaigtų sumanymų. O jeigu atsisakysite siūlomo susitikimo, pokalbio, gali pritrūkti to vieno žingsnelio, kurį dabar reikia padaryti.
VėžysVėžys
Sugebėsite kūrybiškai mąstyti bei girdėti intuicijos balsą. Jums gali būti išpasakoti slapti troškimai. Nepersitempkite, nenualinkite savęs kontaktais, darbais.
LiūtasLiūtas
Nebloga diena mėgstantiems gvildenti paslaptis, spręsti galvosūkius, naršyti po internetą. Beveik be pastangų užtiksite paslėptus atsakymus. Saugokite sveikatą.
MergelėMergelė
Šiandien labai svarbu prieš ką nors darant ar nusprendžiant rimtai pagalvoti, kaip tai paveiks santykius, perspektyvas. Smagu būtų paganyti akis į gražius dalykus, pasipuošti. Išradingumas, originalumas turėtų būti gerai įvertintas.
SvarstyklėsSvarstyklės
Tai diena, kai su kitų pagalba ar be jos pravartu spręsti verslo, turto, piniginius ir kitus aktualius klausimus. Galite ieškoti naujų uždarbio šaltinių. Emocijų sukels žinia apie draugą ar artimą žmogų.
SkorpionasSkorpionas
Šiandien su artimaisiais santykiai bus gana įtempti. Gal dėl to, kad nelabai toleruosite vieni kitų pasirinkimo, susijusio su draugais, laisvalaikiu, kelione. Nesugadinkite to, ką ilgai kūrėte.
ŠaulysŠaulys
Galimas svarbus pranešimas, naujiena. Kažkuria prasme tai gali nuvilti ar sujaudinti. Gali iškilti klausimų, susijusių su praeitimi, turtinėmis aktualijomis. Vakare pamirškite varginančius darbinius reikalus ir tiesiog aktyviai pailsėkite.
OžiaragisOžiaragis
Regis, energingai demonstruosite savo valią, reikšite nuomonę. Jums reikėtų apsišarvuoti kantrybe. Tuomet galėsite patirti džiaugsmą draugystės, partnerystės srityje, atrasti tai, ko jums trūko.
VandenisVandenis
Tikriausiai stengsitės įrodyti dalykinių sumanymų prasmingumą, sutvarkyti kai kuriuos finansinius reikalus. Galite susidurti su aplinkinių neatsakingumu. Saugokite savo ir kitų sveikatą.
ŽuvysŽuvys
Nuotaika bus nekokia, jei turite dirbti rutininį darbą ir esate visaip ribojami aplinkybių. Ir turbūt bus žymiai smagiau, jeigu galėsite improvizuoti, nesilaikyti griežtų taisyklių ir pan.

© vytautus.com