grand.LT
Anekdotai, žaidimai, paveikslėliai, sudoku ir kt.

Horoskopai

Šios dienos horoskopas (2020-09-27)

Gali būti įdomu: horoskopas su humoru
AvinasAvinas
Tikėtina, kad atsiras neatidėliotinų reikalų. Emocijos ims viršų, todėl lengva sugadinti santykius. Tai, ką dabar išplepėsite kaip paslaptį, sužinos visi. Galite būti kaltinami faktų iškraipymu, tendencingumu.
TaurasTauras
Kol neatliksite būtinų darbų, jausite nerimą ir nepasitenkinimą. Tik įvykdę pareigas, pasijusite geriau, kils noras flirtuoti, švęsti, organizuoti pramogas. Labiau saugokite tai, kas jums brangu materialine ar kita prasme.
DvyniaiDvyniai
Jei jums reikia dirbti, darbuokitės rimtai, atsakingai, nes dėl aplaidumo ar piktnaudžiavimo tarnybine padėtimi gresia nemalonumai.
VėžysVėžys
Šiandien atlikite neatidėliotinus reikalus Deja, mažai tikėtina, kad seksis konstruktyviai spręsti konfliktus, šeiminius nesusipratimus. Stenkitės atsikratyti negatyvaus požiūrio.
LiūtasLiūtas
Galbūt teks skubiai grąžinti skolą. Per daug nepasiduokite draugų ir partnerių įtakai.
MergelėMergelė
Galimas pranešimas iš toli. Galbūt teks ištuštinti piniginę vykdant stambų apsipirkimą ar kt. Jeigu tik panorėsite, šauniai papramogausite.
SvarstyklėsSvarstyklės
Ši diena bus nerami dėl kai kurių neįvykdytų įpareigojimų, pastabų, reikalavimų. Išties bus nesmagu, jei į darbų pabaigą pamatysite, kad kiti jūsų pastangų nevertina ar net sumenkina.
SkorpionasSkorpionas
Jausite įtampą, baiminsitės, kad nespėsite padaryti užsibrėžtų darbų, kad neįtiksite valdžiai ar užsakovui. Netikėtumų gali pateikti jūsų draugai. Kaip bebūtų, iš jų lauksite daugiau pagalbos, nei tai realu, jei tik sugebėsite įtikinti, kad jie jums itin svarbūs.
ŠaulysŠaulys
Kažko reikalaudami, siekdami, nepersistenkite, būkite nuoseklūs, jauskite atsakomybę. Nederėtų trukdyti tiems, kurie ieško vienatvės, tylos, o jeigu to reikia jums, neslėpkite šio noro.
OžiaragisOžiaragis
Galite nuveikti daug naudingo, tik reikėtų nepamiršti, kad sėkmė kainuoja. Vakare stenkitės eiti anksčiau miegoti.
VandenisVandenis
Šiandien pravartu iš peties padirbėti. Galite išgirsti patarimų, kaip išplėsti veiklą, praturtėti.
ŽuvysŽuvys
Suaktyvės korespondencija, informacijos paieškos. Galbūt gausite laišką ar pranešimą apie jums aktualų dalyką. Tiesa, dėl kažko koją kaišioti gali pavyduoliai ir nevengiantieji pasinaudoti svetimu geru.

© vytautus.com