grand.LT
Anekdotai, žaidimai, paveikslėliai, sudoku ir kt.

Horoskopai

Šios dienos horoskopas (2021-09-18)

Gali būti įdomu: horoskopas su humoru
AvinasAvinas
Rimtos veiklos metas. Iki pietų tinkamas laikas reikalingai darbo technikai įsigyti. Vakaras palankus susitikti su senais draugais, tiesa, derėtų vengti svaigalų.
TaurasTauras
Gerų permainų, įkvepiančių naujienų ir lemtingų susitikimų diena, kai užsimezgę draugiški santykiai palieka gilų įspaudą jūsų gyvenime. Daugiau bendraukite, domėkitės avangardiniais dalykais savo veiklos sferoje.
DvyniaiDvyniai
Pasikliaukite savieiga, nesistenkite daug nuveikti, nors diena sėkminga. Tai ramybės metas, mokėkite ramiai laukti palankios akimirkos. Tyla bus veiksmingiausias argumentas.
VėžysVėžys
Sėkmės metas, dabar bus taip, kaip panorėsite, tad drąsiai svajokite, ryžtingai siekite savo tikslų. Iki pietų galima pradėti didelių, svarbių darbų ciklą. Iki pavakarės tinkama proga taikiai pasišnekėti su antrąja puse dėl jums svarbaus reikalo.
LiūtasLiūtas
Tinka reikalauti pamirštos skolos grąžinimo. Galima netikėta pagalba, nelauktos dovanos. Diena gera ir buitinėms, šeimos narių problemoms spręsti.
MergelėMergelė
Jums pavyks susitikti su reikalingais žmonėms ir gauti teigiamą atsakymą dėl jums svarbaus reikalo. Iki pavakarės tinkamas laikas aptarinėti finansinius, verslo reikalus.
SvarstyklėsSvarstyklės
Laikinų apribojimų metas, kai reikia bent trumpam susitaikyti, net jei ne viskas patiks. Stenkitės elgtis kukliau, neprovokuokite už jus viršesnių ar vyresnių asmenų, atvirkščiai, siekite įgyti jus kritikuojančių asmenų pasitikėjimą.
SkorpionasSkorpionas
Sėkmingas metas, spręsis įsisenėjusios problemos. Jūsų nuotaika bus puiki, kad ir kuo užsiimsite, lydės sėkmė. Tai bus tinkamas laikas atlikti darbus, kuriems reikia įkvėpimo, kūrybingumo ir optimizmo.
ŠaulysŠaulys
Iki pietų puikus laikas aktyviai veiklai, kūrybai: būsite darbingi. Jei norite, kad ir vėlesnis laikas būtų geras, nepriekabiaukite, nepykite, nepradėkite aiškintis santykių, net jei dešimt kartų įsitikinsite, kad esate teisūs.
OžiaragisOžiaragis
Orientuokitės į kitų valią, siekius, interesus, jei norite, kad ši diena būti vaisinga ir smagi. Iki pavakarės geras laikas įvairiems susitikimams, deryboms, ilgalaikiams susitarimams.
VandenisVandenis
Pagalba galima, tik nebūtinai tokia, apie kokią galvojote. Pasistenkite nesusitapatinti su svetimais rūpesčiais. Atjauta – puikus dalykas, kol nesiimi už kitus atlikti namų darbų.
ŽuvysŽuvys
Iki pavakarės palanki diena, jūsų galimybės plėsis. Tai bus sėkmingas metas, tinkamas ir asmeninėms problemoms spręsti, ir dalykiniams reikalams, ypač jei jie susiję su užsieniečiais.

© vytautus.com