grand.LT
Anekdotai, žaidimai, paveikslėliai, sudoku ir kt.

Horoskopai

Šios dienos horoskopas (2019-07-18)

Gali būti įdomu: horoskopas su humoru
AvinasAvinas
Tikriausiai atsiras konfidencialių reikalų, kuriuos turėsite tvarkyti atsargiai, slapta. Lengva įsivelti į intrigas, nepadorius žaidimus bei aferas. Gresia apsinuodijimas svaigalais. Atsargiai elkitės vandens telkiniuose.
TaurasTauras
Būkite apdairūs ir pareigingi. Galbūt tuomet pajudės į priekį reikalai, susiję su įstrigusiais darbais ar biurokratinėmis operacijomis. Vis dėlto, bus nelengva. Keistų įtarimų, nepasitikėjimo gali sukelti artimas žmogus.
DvyniaiDvyniai
Būsite nusiteikę tvarkyti nuosavybės, nuomos, komercinius reikalus. Tikriausiai ieškosite galimybių nesunkiai pralobti arba tokia galimybė bus reali, tačiau ims slysti iš rankų. Galite patirti abejotinų gundymų.
VėžysVėžys
Galite gauti žinią iš toli arba susijusią su studijomis, teisinėmis peripetijomis, aktualią jums arba artimam žmogui. Ji sukels jaudulio ir aibę klausimų. Saugokite sveikatą, nepersidirbkite ir nekonfliktuokite su kolegomis, klientais.
LiūtasLiūtas
Trumpalaikiai ir įprastiniai darbai šiandien eisis kaip iš pypkės. Tačiau galite pajusti nuovargį ar netgi keistą silpnumą. Draugystė ir meilė tikriausiai sukels keistų abejonių, nerimo.
MergelėMergelė
Trokšite jaudinamų įspūdžių, romantikos. Regis, dėmesio ir pažadų iš jūsų sulauks žmonės, kuriems esate neabejingi. Tačiau nelengva bus darbe, tad nuotaikos ir susitarimai kaitaliosis.
SvarstyklėsSvarstyklės
Regis, labiau nei paprastai rūpinsitės savo ir aplinkinių sveikata, teisinga mityba, švara, higiena, grožiu. Galimos mintys apie tolimą kelionę, naują karjerą. Saugokitės traumų, venkite aplaidumo, darbų saugos taisyklių pažeidinėjimo.
SkorpionasSkorpionas
Norint kai ką taikiai išsiaiškinti, objektyviai suvokti, jums gali prireikti tarpininkų pagalbos arba geranoriškai nusiteikusių žmonių patarimų. Kita vertus, suinteresuotus asmenis glumins jūsų keisti argumentai, išsisukinėjimai.
ŠaulysŠaulys
Aktualūs gali būti draudimo, investicijų, alimentų klausimai. Staiga užsimezgęs ar atsinaujinęs ryšys suteiks naujų galimybių draugystei arba dalykiniams tikslams. Kita vertus, nesitikėkite ką nors gauti už dyką.
OžiaragisOžiaragis
Jus gali užgriūti nenumatyti darbai ar rūpesčiai, susiję su technika, remontu. Nejučia galite susižavėti paslaptingu asmeniu arba kažkieno idėjomis. Arba patys padarysite įspūdį aplinkiniams savo keistumais.
VandenisVandenis
Darbe jums turėtų sektis, tik apčiuopiami rezultatai arba atpildas neskubės. Gali būti, kad norint išsireikalauti to, ką užsidirbote, teks pabūti neįprastai įkyriems ir atkakliems.
ŽuvysŽuvys
Noriai bendrausite ir neblogai sutarsite su aplinkiniais. Tačiau nelengva bus išlikti korektiškiems. Neišplepėkite jums patikėtų paslapčių, net jei tai būtų vaikų paslaptys.

© vytautus.com