grand.LT
Anekdotai, žaidimai, paveikslėliai, sudoku ir kt.

2009 metų horoskopas

MERGELĖ

Svarbios pareigos suvokimas ir pasiaukojimas gali priversti Mergelę imtis sunkių, bet menkai apmokamų pareigų, o taip pat susidurti su nesąžiningumu ir dviveidiškumu iš bendradarbių ar nedėkingų klientų pusės. Tačiau 2009 metai žada būti įvairiapusiškai sėkmingi. Jupiteris Mergelėms palankioje pozicijoje duos galimybę pakeisti gyvenimo sąlygas į gerą pusę. Galimas persikėlimas, buto gavimas, namo ar vasarnamio, naujų baldų ir įvairių komforto daiktų pirkimas, buto remontas.

Sėkmingiausi Mergelėms bus vasaris-kovas-balandis. Šiais mėnesiais jūs gausite galimybę pakeisti profesinės veiklos sferą į įdomesnę, tinkamesnę ir

naudingesnę. Tačiau gerovė kainuos tiek pastangų, kad ypatingo džiaugsmo Mergelės nepajaus, tik moralinį pasitenkinimą, nepaprastą nuovargį ir supratimą, kad visgi buvo verta darbuotis. Lapkritį galimos kelionės į užsienį, naudingų kontraktų užmezgimas su užsienio partneriais. Birželį ir rugsėjį reikėtų būti atsargiam, ypač su svetimais pinigais. Taip pat reikia pasirūpinti turto apsauga – didelė vagysčių galimybė. Tuo pat laikotarpiu neverta įsigyti prabangos dalykų, tame tarpe juvelyrinių papuošalų – vėliau pasitaikys galimybė nusipirkti trokštamus dalykus žmoniškesne kaina.

Asmeninių santykių sferoje šeimyninių mergelių laukia sunkumai. Apsikrovimas

darbais sukels didelius prieštaravimus šeimoje – kad ir kiek Mergelės beįrodinėtų namiškiams, kad dirba išimtinai dėl jų gerovės, šie teiginiai nebus išgirsti. Galimi sunkumai, susiję su vaikų auklėjimu. O vienišoms Mergelėms per visus metus pasitaikys sėkmingi momentai romantiškoms pažintims, kurios spalį ir lapkritį gali būti vainikuotos laimingos santuokos sudarymu.

Atgal