grand.LT
Anekdotai, žaidimai, paveikslėliai, sudoku ir kt.

Įvairūs

Ji...

Iš pradžių ji ateidavo. Į svečius. Paskui tiesiog ateidavo. Paskui kažkaip užsisėdėdavo ir likdavo nakvoti. O paskui jau nebeišėjo visiškai.

Ant palangių atsirado gėlių vazonai, aš nebegalėjau rūkyti virtuvėje, o vonios kambario veidrodyje skutausi iš atminties, nes jį visą uždengė buteliukai ir flakoniukai.

Prasidėjo netikėtumai:

1. Paaiškėjo, kad prezervatyvų ji nepripažįsta. "Aš su jais nieko nejaučiu." Tablečių vengia. "Jos kenkia!" Liko senas biblinis būdas. Bet tuo rūpintis turiu aš pats. Labai stengiuosi. Bet jai visada pritrūksta penkių sekundžių.

2. Niekada nežinau, kas pasitiks mane prie durų: blondinė, šatenė ar raudonplaukė. Vos tik priprantu, - ji nutaria, jog metas keistis. Kokios spalvos ji buvo tada, kai dar tik ateidavo į  svečius, jau neatmenu.

3. Sublogęs keletu kilogramų, nupirkau  jai kulinarinę knygą. Mylimoji pareiškė, kad ji per sudėtinga, nes pats pirmas bandymas - vištos kepimas - neišdegė. Tiksliau, sudegė. Aš        suvalgiau tris salotų lapelius ir kitą dieną "Vaikų pasaulyje" nupirkau kulinarinių receptų knygelę su paveiksliukais "Nuspalvink!" jaunesniojo mokyklinio amžiaus mergaitėms. Vakarienės gavau manų košės. Su gumulais. Pagalvojau, kad parduotuvėje galėtų būti tokie paketai su užrašu "Maistas vyrams. 10 kg." Nusipirkai - porą dienų sotus.

4. Jos pačios balso jai maža. Virtuvėje veikia radijas, svetainėje - televizorius, miegamajame - CD. Tuo metu ji dar sugeba kalbėti mobiliuoju telefonu.

5. Ji plečiasi mano bute kaip tvanas. Jos daiktai užėmė erdvę nuo grindų iki lubų. Man neliko kur        atsisėsti, kad neišgirsčiau klyksmo "Suglamžysi!"

6. Ji valandų valandas guli vonioje. Ir visą laiką vagia mano skutimosi peiliukus.

7. Šeštadieniais mes vaikštome po kosmetikos parduotuves, o sekmadieniais - po trikotažo. Paskui mėnesį mintame manų koše iš minėtos spalvinimo knygelės.

8. Atrodo, ji serga amnezija. Praėjus dviem valandoms po mano meilės prisipažinimų apkaltina mane bejausmiškumu, dar po valandos ją ištinka isterija, o paskui ji suserga depresija.

9. Skaičiai jai - sunkiai įkandama sritis. "Grįšiu antrą" gali reikšti diapazoną nuo 12.30 iki 16 val. Pusantro tūkstančio ar tūkstantis litų - "Koks skirtumas?"

10. Pats didžiausias netikėtumas - tas, kad aš vis tiek ją myliu.

Atgal

5.0