grand.LT
Anekdotai, žaidimai, paveikslėliai, sudoku ir kt.

Horoskopai

Šios dienos horoskopas (2021-12-04)

Gali būti įdomu: horoskopas su humoru
AvinasAvinas
Šiandien jūsų galvoje kirbės realūs ir nerealūs sumanymai, sustiprės intuicija. Galbūt išsispręs kažkoks reikalas su slaptu gerbėju. Visgi neverta tikėti nekonkrečiais pažadais.
TaurasTauras
Galite pasižymėti konkurse, renginyje. Tikėtina dalykinė, mokslinė sėkmė. Nekantrausite, jeigu laukiate žinių iš užsienio arba siuntos, užsisakytos internetu. Labai tikėtina, kad kaip tik šiandien ir sulauksite.
DvyniaiDvyniai
Kalbos suksis apie politiką, pareigas, verslą, pinigus. Galbūt gausite įdomų pasiūlymą ar pažadą. Šiandieniai susitikimai iš dalies gali pozityviai daryti įtaką jūsų gerovei.
VėžysVėžys
Nebloga diena įvairiems smulkiems reikalams, preliminariems konfidencialiems susitarimams, mokymuisi, informacijos tvarkymui. Kita vertus, labai lengva paskleisti gandus, jeigu į informaciją neįsigilinsite, nepatikrinsite.
LiūtasLiūtas
Šiandien daug dėmesio teks skirti šeimai ir individualiam verslui. Turbūt parūps remonto, ūkio darbai, svarbūs pirkiniai. Galima tikėtis piniginės papilnėjimo. Nuosavybės, nuomos reikalai turėtų spręstis jūsų naudai.
MergelėMergelė
Šiandien didelę vertę jums turės romantiški jausmai, kūrybinis įkvėpimas, pasirodymai. Pokalbiai su geranoriškai nusiteikusiais aplinkiniais, jų komplimentai suteiks džiaugsmo, pasitikėjimo savimi.
SvarstyklėsSvarstyklės
Šiandieną galite nemažai nuveikti, jeigu imsitės svarbių darbų, ieškosite reikalingų tiekėjų, prekių, informacijos apie rūpimas paslaugas. Tai, dėl ko pavyks susitarti, tikriausiai atneš naudos arba emocinio pasitenkinimo.
SkorpionasSkorpionas
Šiandien tikėtini svarbūs dalykiniai ir asmeniniai pokalbiai. Geras metas tartis dėl bendradarbiavimo, derėtis, ieškoti kompromiso, sudaryti ilgalaikes sutartis, susižadėti.
ŠaulysŠaulys
Šiuo metu jums labai svarbu pasitikėti savimi ir nebijoti permainų, nes tai padės sėkmingai formuoti pradinius žingsnius tame, ko ketinate imtis artimiausiu metu. Tikėtinas kūrybinis įkvėpimas, naujos asmeninio gyvenimo, meilės viltys.
OžiaragisOžiaragis
Nusimato kontaktai su kultūros veikėjais, užsieniečiais. Galbūt teks pasukti galvą, kaip įvykdyti rimtą įsipareigojimą. Nuo to priklauso jūsų autoritetas. Tikriausiai planuosite kelionę, studijas, verslo ateitį.
VandenisVandenis
Jus sudomins nauja veikla arba informacija. Seksis ruošti sutartis, tarpininkauti, atlikti suplanuotus darbus, pasirūpinti grožiu ir sveikata.
ŽuvysŽuvys
Turiningi pokalbiai šiandien megsis tarp jūsų ir aplinkinių. Palanku aptarti naujus projektus, aiškintis įvairius klausimus. Tikėtinas naudingas susitikimas su pažįstamu asmeniu, senu draugu. Jo tarpininkavimas padės kažką išspręsti.

© vytautus.com