grand.LT
Anekdotai, žaidimai, paveikslėliai, sudoku ir kt.

Dienoraščiai

Laiškas tėvams

Brangūs mama ir tėte! Mūsų vadovas liepė parašyti tėvams, jei matėt potvynį per  televizorių  ir dabar jaudinatės. Viskas gerai. Nuplovė tik vieną mūsų palapinę  ir du miegmaišius. Laimė, niekas iš mūsų nenuskendo, nes tuo metu visi buvom ant kalno ir ieškojom Jono.
Paskambinkit  Jono  mamai  ir  pasakykit,  kad jam viskas gerai. Rašyti jis negali,  nes sugipsuotas. Man nuskilo pasivažinėti gelbėtojų džipu. Kaifas!
Niekada  nebūtumėme  jo  radę tamsoje, jei ne žaibas. Vadovas Julius supyko ant  Jono,  kam  tas nuėjo į kalnus vienas, niekam nesakęs. Jonas sakė, kad sakė, bet tai buvo per gaisrą, tai jis gal ir negirdėjo.
Ar žinot, kad jei padegsi dujas balionas sprogs?
Šlapios  malkos  nedegė,  bet  viena  palapinė  sudegė. Taip pat dalis mūsų drabužių. Petras atrodys šauniai, kol vėl ataugs plaukai.
Namo  grįšim  šeštadienį,  jei vadovas Julius sutaisys mašiną. Dėl avarijos jis  nekaltas.  Stabdžiai  dirbo  normaliai, kai išvažiavom. Vadovas Julius sakė,  kad  tokioj  senoj  mašinoj  būtinai  kas  nors sulūš, todėl jos jau nedraudžia.  Mums  atrodo,  kad  mašina  liuks.  Jam  tas  pats  –  jei  ką išpurvinsim,  o  jei  karšta  kartais  leidžia  mums  važiuoti  įsikibus  į priekines  groteles.  Kai  mašinoj 10 žmonių, darosi karšta. Jis leido mums
važinėti   priekaboj,   kol   policininkas   ant  plento  mus  sustabdė  ir pasikalbėjo.
Vadovas Julius – fainas bachūras. Nesirūpinkit, jis gerai važiuoja. Tikrai!
Jis moko Rūtą vairuoti kalnuose, kai ten nėra mašinų. Viskas, ką ten matėm, tai rąstus vežantys sunkvežimiai.
Šiandien  ryte visi berniokai šokinėjo nuo uolų ir plaukiojo ežere. Vadovas Julius  manęs  neleido,  nes  aš  nemoku  plaukti, o Jonas bijo, kad gipsas nutrauks į dugną, todėl leido pasiimti mums kanoją ir paplaukioti po ežerą.
Klasė! Po vandeniu vis dar matosi potvynio apsemti medžiai.
Vadovas  Julius  –  ne  toks  bambeklis  kaip  kiti.  Jis  net  nezyzė, kad užsivilktumėme  gelbėjimo  liemenes.  Jam  tenka daug laiko krapštytis prie mašinos,  tai  stengiamės  jo  netrukdyti.  Atspėkit  –  žinot ką? Mes visi išklausėm  pirmosios  medicinos  pagalbos  kursą. Kai Redas nėrė į ežerą ir susipjaustė  ranką,  pamatėm,  kaip  reikia  užrišti  timpą.  Mane su Algiu suvimdė,  Bet  vadovas Julius sakė, kad tai gali būti apsinuodijimas vištos likučiais.  Jis  sakė,  kad  irgi  vemdavo,  kai  sėdėjo  kalėjime. Aš taip džiaugiuosi,  kad  jis  išėjo  ir  pasidarė  mūsų vadovu. Jis sakė, kad kol sėdėjo, tikrai sužinojo, ką reikia daryti, kad gyvenimas pagerėtų.
Na, baigiu – turiu eiti. Važiuojam į miestą,   kur   išmesim   laišką.  Dėl  nieko nesijaudinkit. Viskas gerai.


Bučiuoju - Valdas

Atgal

4.3