grand.LT
Anekdotai, žaidimai, paveikslėliai, sudoku ir kt.

Istorijos

Tikrų įvykių suvestinė

  1. Vidutinė ruonio išgelbėjimo kaina po tanklaivio "Exxon Valdez" katastrofos Aliaskoje sieke 80000 dolerių. Specialioje ceremonijoje du ruoniai, kurių išgelbėjimas kainavo brangiausiai, buvo paleisti atgal į jurą, džiaugiantis ir plojant daugybei žiūrovų. Po minutes abu ruonius suėdė orka.
  2. Psichologijos studentė iš Niujorko išnuomojo savo buto kambarį statybininkui, kad galėtų nuolat ant jo niurzgėti ir tyrinėti jo reakcijas. Po kelių savaičių erzinimo šis neišlaikė ir tvojo jai kirviu. Nuo smūgio mergina tapo protiškai atsilikusia.
  3. 1992 metais Los Andželo gyventojas Frankas Perkinsas siekė pagerinti pasaulio sėdėjimo ant vėliavos stiebo rekordą. Kadangi jis susirgo gripu, jam teko nusileisti nuo stiebo, kai buvo likę tik 8 valandos iki ankstesnio 400 dienu rekordo. Nusileidęs nenusisekęs rekordininkas sužinojo, kad jo rėmėjas bankrutavo, mergina ji paliko, o jo namuose išjungta elektra ir telefonas.
  4. Grįžusi namo moteris pamatė savo vyrą , keistai kratantį kažkokį elektros prietaisą, nuo kurio ėjo laidai link vyro liemens. Siekdama išgelbėti vyra nuo mirtinos elektros sroves, moteris smogė jam po ranka pasipainiojusia lazda, ir sulaužė ranka dviejose vietose. Iki tol vyras laimingas klausėsi ausinuko.
  5. Du kovotojai už gyvūnų teises Bonoje protestavo prieš žiaurų elgesį su kiaulėmis - jų siuntimą į skerdyklą. Staiga visos 2000 kiaulių įšsiveržė iš aptvaro pro skylę tvoroje, mirtinai sutrypdamos abu protestuotojus.
  6. Irako teroristas Khay Rahnajetas neužklijavo pakankamos vertes pašto ženklo ant laiško, kuriame sumontavo bombą. Laiškas - bomba grįžo atgal su uždėtu antspaudu "grąžinama siuntėjui". Pamiršęs apie bombą, teroristas atplėšė voką, ir sprogimo buvo sudraskytas į skutelius.

Atgal

1.5