grand.LT
Anekdotai, žaidimai, paveikslėliai, sudoku ir kt.

Įvairūs

Žmona v. 1.0

Atsargiai su programine įranga!
Pernai aš vietoj programos „Draugė 7.0" įsigijau programą „Žmona1.0". Pirmus mėnesius programa veikė puikiai, tačiau netrukus pastebėjau nedidelių sutrikimų savo sistemoje. Mano mėgstamos programos pradėjo strigti, o vėliau ir visai nustojo veikti...
Bandant paleisti mano mėgstamiausias programas, tokias kaip „Pokeris naktį 05.30", „Alaus baras 3" ir „Futbolas trečiadienį 5.0", ekrane atsiranda klausimas: „Ar tikrai norite paleisti šią programą?". Atsakius į klausimą „Yes" - stringa visos sistemos darbas. Taip pat anksčiau be priekaištų veikusi mano nauja, legaliai įsigyta programa „Alga 2000" dabar veikia tik kaip demonstracinė versija, apribodama priėjimą prie visų duomenų ir leisdama naudotis tik versijos „Alga 150" resursais. Ir tai dar ne viskas...
Programos lankstinuke nieko nebuvo minima ir apie procesą „Vaikų gamyba". Tai užima daug vietos ir kitų vertingų išteklių. Juolab kad programa „Žmona 1.0" pati įsidiegia į kitas programas, perima jų kontrolę ir resursus, automatiškai paleidžia man iki šiol nežinomas programas, tokias kaip „Uošvienė 66.6" ir „Tvarka 24".
Aš negaliu priversti „Žmonos 1.0" dirbti foniniu režimu ir tuo pačiu metu džiaugtis mėgstamomis programomis. Aš galvojau grįžti vėl prie „Draugės 7.0", tačiau nebegaliu iš savo sistemos pašalinti „Žmonos 1.0". Ar galėtumėte man padėti?
Iš anksto dėkoju,
Jonas Jonaitis
 
Atsakymas
Gerbiamas p. Jonai, tai sena problema, su kuria susiduria dauguma vyrų, paprastai - dėl pirminio nesusipratimo. Daugelis programa „Draugė 7.0" pakeičia programą „Žmona 1.0", manydami, kad „Žmona 1.0", kaip ir „Draugė 7.0", yra TARNYBINĖ PASILINKSMINIMO programa. Deja, „Žmona 1.0" yra OPERACINĖ SISTEMA ir kūrėjų parengta taip, kad dirbtų visur ir visada.
Ištrinti „Žmona 1.0" ir sugrįžti prie „Draugės 7.0" neįmanoma, nes paslėpti sistemos failai privers „Draugę 7.0" imituoti „Žmonos 1.0" elgesį, tad jokios apčiuopiamos naudos nebus. Ištrinti ar kaip kitaip pašalinti programą „Žmona 1.0" neįmanoma. Yra bandžiusių įdiegti programa „Draugė 8.0" arba „Žmona 2.0", bet jie susidūrė su tokiomis pat problemomis, kaip ir anksčiau (žr. dokumentą „Įspėjimai: Alimentai", „Vaikų išlaikymas"). Mes rekomenduotume jums ir toliau naudoti programą „Žmona 1.0". Siūlome perskaityti programos dokumentų skyrelį „Pagrindinės partnerių klaidos" (PPK). Ten sužinosite, kad jūs turite prisiimti visą atsakomybę už klaidas ir problemas, nepriklausomai nuo jų priežasčių. Aišku, tokiu atveju geriausia pasirinkti komandą „C:/ATLEISK". Jokiu būdu per dažnai nenaudokite klavišo ESC, nes jums teks vėl naudoti komandą „C:/ATLEISK" tam, kad operacinė sistema grįžtų prie įprasto režimo. Sistema veiks normaliai tol, kol jūs prisiimsite visą atsakomybę dėl PPK. „Žmona 1.0" yra išties puiki programa, tačiau jai reikalinga GERA priežiūra. Nupirkite papildomų programų, kurios pagerintų sistemos „Žmona 1.0" darbą. Rekomenduotinos programos - „Gėlės 2.1" ir „Šokoladas 5.0".
Stenkitės nediegti programos „Sekretorė su mini 3.3", nes programa „Žmona 1.0" su ja nesuderinama. Įdiegus tokią programą galimi operacinės sistemos gedimai.
Kiti sprendimo būdai:
1. Įdiegti programa „Meilužė 8.0", kuri dirba slaptu režimu.
2. Apriboti „Žmona 1.0" resursus, kad automatiškai sustabdytų „Žmona 1.0" plitimą sistemoje.
3. Pagalbinės programos „Bendradarbiai 5.0" padedami įdiekite programą "Komandiruotė 3.1".
Arba reikia daryti taip:
1. Jūs galite įsigyti operacinės sistemos resursus kontroliuojantį programų paketą „Kumštis 2002 - All in One", į kurį įeina tokie paketai kaip:
1.1. Garso periferiją tvarkanti programa „Tylėk 0.0".
1.2. Pertraukymus kontroliuojantis paketas „Špyga 1.02".
1.3. Šalinantis nereikalingus „Žmonos 1.0" blokus iš operatyvinės atminties „Meilužė 13.0".
1.4. Šalinantis nereikalingus „Žmonos 1.0" blokus iš kietojo disko „Anyta 1.00 - Your Mama Edition".
1.5. Operacinės sistemos klaidų ištaisymo „Service Pack 1" „Draugai 100".
2. Jei anksčiau minėta programa jums nepadės išspręsti problemos, rekomenduoju antivirusinę programą „Kalio cianidas 6.66". Prieš įdiegdami gerai susipažinkite su licencija.

Atgal

2.7