grand.LT
Anekdotai, žaidimai, paveikslėliai, sudoku ir kt.

Atsakomybės apribojimas

  1. grand.lt pasilieka teisę neatsakyti už pateiktos informacijos aktualumą, teisingumą, išsamumą ar kokybę. Dėl šios priežasties bus atmestos bet kokios pretenzijos dėl žalos, patirtos dėl pateiktos medžiagos naudojimo, įskaitant bet kokią informaciją, kuri yra neišsami ar neteisinga.  
    Visi pasiūlymai yra neprivalomi vykdyti ir neįpareigojantys. Puslapių dalis ar visą svetainę, autorius gali papildyti, pakeisti arba iš dalies ar visiškai pašalinti be atskiro įspėjimo.
  2. grand.lt neatsako už medžiagą, pateikiamą pagal jo tinklapiuose nurodytus saitus ar nuorodas. Jei, naudojantis ten pateikta informacija, būtų patirta žala, už ją galėtų atsakyti tik atitinkamų tinklapių autorius, o ne tas, kuris pateikė saitus su minėtais tinklapiais. Be to, autorius neatsako už jokius skelbimus ar žinutes, paskelbtas šio tinklapio diskusijų lentose, komentaruose ar forumuose.
  3. grand.lt pateikiama medžiaga yra atsiųsta trečių šalių. grand.lt ketino šiai svetainei nenaudoti jokios autorių teisės saugomos medžiagos, o jei tai neįmanoma - naudoti ją nurodydamas atitinkamo objekto autorių teisės savininką. Jei radote autorių teisės saugomą objektą, kurio autorių teisės savininkas nenurodytas, tai reiškia, kad autoriui nepavyko nustatyti autorių teisės savininko. Tokio netyčinio autorių teisės pažeidimo atveju grand.lt pašalins objektą iš svetainės, arba, gavęs pranešimą, nurodys prie jo atitinkamą autorių teisės savininką.
  4. Šis atsakomybės apribojimas laikytinas dalimi interneto svetainės, kuriame radote nuorodą. Jei kurios nors šio teksto dalys ar atskiros formuluotės yra neteisėtos ar neteisingos, kitų dalių turiniui ir galiojimui šis faktas nedaro įtakos.
  5. grand.lt pasilieka teisę iš dalies arba pilnai keisti šiuos apribojimus, apie tai pranešdami grand.lt svetainėje. Jei Jūs naudositės šia "Svetaine" po to, kai pakeitimai bus atlikti, tai reikš, kad Jūs su jais sutinkate.